content top

Голод в Судане. Кевин Картер

Голод в Судане. Кевин Картер

Перед вами фотография “Голод в Судане”. Именно за эту свою работу, снятую весной 1993 года, Кевин Картер получил Пулитцеровскую премию.  На фото запечатлена совсем маленькая суданская девочка, согнувшаяся от голода. Она умирает. Сзади стервятник, он терпеливо ожидает добычу.  Родители девочки оставили ее совсем не на долго, они спешат разгрузить самолет с только что прибывшей гуманитарной помощью…

Далее

Історія слов’янської філософії

Головною метою курсу «Історія слов’янської філософії» є ознайомлення студентів філософського відділення освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр з оригінальною філософською думкою, що зростає з світоглядних парадигм слов’янського культурного простору. Історія слов’янської філософії розглядається в широкому культурно-історичному та філософському контекстах, що дозволяє осягнути глибинні основи вітчизняної філософської культури та відчути своєрідність спільного для слов’янських народів менталітету.

Завдання курсу полягають у вивченні передумов становлення слов’янської філософії, особливостей і закономірностей історичного розвитку тих філософських традицій, що формуються в межах  єдиного слов’янського простору, а також передбачає детальний розгляд важливих філософських ідей і концепцій.

Далее

Філософські проблеми ґендеру та фемінізму

Метою викладання навчальної дисципліни “Філософські проблеми ґендеру та фемінізму” є допомога студентам у розумінні та засвоєнні основоположних принципів, головних засад ґендерних та феміністичних теорій. Акцентування уваги на формування знань про всебічний розвиток, становлення сучасної особистості та вироблення власної життєвої позиції, відштовхуючись від філософського аналізу нерівноваги, незбалансованості становища жінки й  чоловіка у соціокультурному просторі та їхніх можливостей і шансів у самостворенні, самоствердженні та самореалізації.

Далее

Определение уровня эмпатийных (сопереживательных) тенденций

Эмпатия (сопереживание) – это эмоциональная способность понять состояние другого человека. Приведенный ниже тест сегодня широко используется психологами для выявления уровня эмпатии, которая выступает важным компонентом гармоничных межличностных отношений в различных сферах жизни человека. 

Далее
content top
ВверхВверх